Ginta Kamzola
Latvijas Kardiologu biedrības Sirds mazspējas darba grupas vadītāja
Lai arī hroniska sirds mazspēja ir nopietna slimība, laicīgi to atklājot, sekojot ārsta norādījumiem, kā arī ievērojot veselīgu dzīvesveidu, iespējams uzlabot veselības stāvokli un samazināt iespējamu komplikāciju risku. Tāpēc aicinu pacientus rūpīgi iepazīties ar mājaslapā atrodamo informāciju, lai savlaicīgi pamanītu sirds mazspējas simptomus, sekotu līdzi ārstēšanās rezultātiem un zinātu, kā rīkoties kritiskās situācijās!
Andrejs Ērglis
Latvijas Kardiologu biedrības prezidents
“Medicīna un tehnoloģijas mūsdienās ir sasniegušas tik augstu līmeni, ka daudzas slimības, tostarp, sirds mazspēju, ir iespējams laicīgi diagnosticēt un sekmīgi ārstēt. Tomēr! Lai sasniegtu maksimālu ārstēšanās rezultātu, liela nozīme ir pacienta līdzestībai - ir rūpīgi jāseko ārstu ieteikumiem, pareizi un pastāvīgi jālieto medikamenti, regulāri jāpārbauda veselība un jāievēro veselīgs dzīvesveids! Tad ir iespējams ne tikai pagarināt dzīves ilgumu, bet arī uzlabot dzīves kvalitāti!”

Jaunumi

27.07.2021.
Jaunas tehnoloģijas sirds mazspējas ārstēšanai
Pagarinoties cilvēka mūžam, palielinās arī to pacientu skaits, kas sirgst ar sirds mazspēju.Pateicoties arvien jauniem zinātnes pētījumiem un tehnoloģiju attīstībai, ir iespējams labāk palīdzēt sirds mazspējas pacientiem. Par to, kādas ir jaunākās pieejamās tehnoloģijas un kādi ir jaunākie pētījumi, kas jau drīzumā palīdzēs daudziem pacientiem uzlabot veselību, lasiet žurnāla “Ievas Veselība” rakstā: “Sirds mazspēja. Nākotnes zinātnes izaicinājums.”
Lasīt vairāk
01.07.2021.
Kā Covid-19 var ietekmēt sirds un asinsvadu sistēmu
Sirds mazspējas darba grupas vadītāja Ginta Kamzola žurnālam "Ārsts.lv" skaidro kā Covid-19 ietekmē sirds mazspējas pacientus, kādi izmeklējumi būtu nepieciešami un kas būtu jāpatur prātā.
Rakstu varat izlasīt klikšķinot šeit.
Lasīt vairāk
24.05.2021.
Kardioloģe dr.Kamzola skaidro par sirds mazspējas simptomiem, diagnostiku un ārstēsanu.
Atzīmējot Sirds mazspējas dienu, maijā norisinājās diskusija ar Latvijas Kardiologu biedrības Sirds mazspējas darba grupas vadītāju, kardioloģi dr.Gintu Kamzolu. Kardioloģe atbildēja uz biežākajiem pacientu jautājumiem par sirds mazspējas simptomiem, diagnostiku, kā arī jautājumiem, kas saistīti ar sekmīgu sirds mazspējas ārstēšanu. [embed]https://www.youtube.com/watch?v=HlyDux7grf4[/embed]
Lasīt vairāk
20.05.2021.
TIEŠRAIDE - Sirds mazspēja – kā atpazīt, diagnosticēt un ārstēt?
                      [embed]https://youtu.be/JRxVKPvqdsM[/embed]
Lasīt vairāk

Video

Mūsu atbalstītāji un draugi